Mire se vini ne Hotel Frojd

Në breg të detit, aty ku zhurrma e dallgëve dhe flladi i lehtë i verës ëmbëlsojnë ditët tuaja.
Aty ndodhet hotel Frojd, magjia e re e turizmit shqiptar. I vendosur në qendër të pikave historike shumë të njohura, si Krujë, Lezhë dhe Shkodër.

Një godinë me arkitekturë moderne, e pajisur me gjithçka që nevojitet për të kthyer në realitet pushimet tuaja të ëndërruara.
Një kuzhinë cilësore që mundësohet nga një shef kuzhine italian. Gatime të shijshme, me produkte të freskëta dhe pjata të zbukuruara bukur. Verëra cilësore, koktejle të mrekullueshëm, ëmbëlsira të shumëllojshme. Gjithçka për të kënaqur klientët dhe për t’i bërë sa më të lumtura ditët e tyre të qëndrimit në hotel Frojd.
Shërbehet për pushuesit e hotelit, si dhe për pushuesit dhe klientët ditorë. Një bregdet i mrekullueshëm, që rrallë mund ta gjesh përgjatë vijës bregdetare të detit Adriatik.
Ambjente të ndryshme për çifte, familjarë dhe miq, me një arkitekturë moderne. Një oaz paqeje, që ofron mënyra argëtimi për të gjithë.
Muzikë live, kënd lojërash për fëmijë, shëtitje në det me skaf dhe vizita në monumentet e kulturës. Nivel i lartë i shërbimit, nga një staf gjithmonë i gatshëm për të plotësuar çdo dëshirë tuajën.

Në hotel Frojd, pushimet tuaja janë të shenjta dhe me ne, ato bëhen të paharrueshme.

Hotel Frojd ne video

Hoteli me i ri ne Shengjin!

Ne hotelin tone cdo gje eshte ndryshuar!

Qendroni me ne

Kontakti

Adresa jone

Mund te na gjeni ne adresen e meposhtme.
Nese doni me teper informacion na telefononi,
na dergoni e-mail ose na dergoni mesazhin
tuaj direkt nga forma e kontaktit!

Adresa: Willson Square Nr 22, Shengjin
Lezhe, Albania

E-mail: info@hotelfrojd.com
Cell 1: +355692409234
Cell 2: +355693807002

Your Email (required)

Your Message