Rezervo online

Check In
Check out
Rooms
Guest
Powered by

Mire se vini ne Hotel Frojd

Në breg të detit, aty ku zhurrma e dallgëve dhe flladi i lehtë i verës ëmbëlsojnë ditët tuaja. Aty ndodhet hotel Frojd, magjia e re e turizmit shqiptar. I vendosur në qendër të pikave historike shumë të njohura, si Krujë, Lezhë dhe Shkodër.

Një godinë me arkitekturë moderne, e pajisur me gjithçka që nevojitet për të kthyer në realitet pushimet tuaja të ëndërruara.
Një kuzhinë cilësore që mundësohet nga një shef kuzhine italian. Gatime të shijshme, me produkte të freskëta dhe pjata të zbukuruara bukur. Verëra cilësore, koktejle të mrekullueshëm, ëmbëlsira të shumëllojshme. Gjithçka për të kënaqur klientët dhe për t’i bërë sa më të lumtura ditët e tyre të qëndrimit në hotel Frojd.
Shërbehet për pushuesit e hotelit, si dhe për pushuesit dhe klientët ditorë. Një bregdet i mrekullueshëm, që rrallë mund ta gjesh përgjatë vijës bregdetare të detit Adriatik.
Ambjente të ndryshme për çifte, familjarë dhe miq, me një arkitekturë moderne. Një oaz paqeje, që ofron mënyra argëtimi për të gjithë.
Muzikë live, kënd lojërash për fëmijë, shëtitje në det me skaf dhe vizita në monumentet e kulturës. Nivel i lartë i shërbimit, nga një staf gjithmonë i gatshëm për të plotësuar çdo dëshirë tuajën.

Në hotel Frojd, pushimet tuaja janë të shenjta dhe me ne, ato bëhen të paharrueshme.

Hotel Frojd në mediat sociale

Hoteli më i ri në Shengjin!

Ne hotelin tone cdo gje eshte ndryshuar!

Klientë të kënaqur

Ivana Zivanovic

March 2019

“Ljubazno osoblje, cijene povoljne, čistoća sve za 10!”

Engjell Imeri

October 2018

“Great experience. Friendly staff . Clean rooms. Delicious food. Recommend it!”Alessandro Bervicato

January 2019

“Ti svegli sul mare La.climatizzazione delle camere non è all altezza delle stelle!”

Ben PepaBen Pepa

August 2018

“Beautiful view from the Frojd hotel Very clean with large rooms”


Shifrat flasim vetë

4

Standarti i Hotelit

3500

Klientë vjetorë

171

Kapaciteti i Shtretërve

Kontakti